ABLS-12.000MHZ-B4-T
Crystals 12.0 MHZ 18PF 50 OHMAUTO
Manufacturer:
Mfr Part:
ABLS-12.000MHZ-B4-T
TTI Part:
ABLS-12.000MHZ-B4-T
Similar
ManufacturerABRACON
Product CategoryCrystals
Frequency12 MHz
Load Capacitance18 pF
Tolerance30 PPM
Frequency Stability50 PPM
Package / Case11.4 mm x 4.7 mm
Minimum Operating Temperature- 20 C
Maximum Operating Temperature+ 70 C
Termination StyleSMD/SMT
ESR50 Ohms
Drive Level100 uW
Length11.4 mm
Width4.7 mm
Height4.2 mm