G7L-2A-BUBJ-CB AC24
3 Results
Categories
  • Electromechanical
  • Industrial Automation
3 Results
Filtered By:
Download Table
Select how many results you would like to download.
This information is also available using our search API
Product Gallery
Images
Thumbnail view of product
Zoomed view of product
Images are for reference only
See Product Specifications
View Product Details
Part
Availability
Purchasing
RoHS/Lead
Part # Aliases
Datasheet
Mfr: G7L2ABUBJCBAC24
TTI: G7L-2A-BUBJ-CB-AC24
Omron Electronics
Availability:
20In Stock
Industrial Relays DPST-NO 24VAC
20In Stock
Tariff May Apply
Please adjust quantity to Min / Mult value
G7L-2A-BUB-J-CB-AC24
G7L-2A-BUBJ-CB
AC24
G7L2ABUBJCB24AC
G7L2ABUBJCBAC24NC
G7L2ABUBJCBAC24BYOER
G7L2ABUBJCBAC24
Datasheet
Mfr: G7L2ABUBJCBAC24
TTI: G7L2ABUBJCBAC24
Omron Electronics
General Purpose Relays
Tariff May Apply
Mfr: G7L-2A-BUBJ-CB-IN AC24
TTI: Not Assigned
0In Stock
Industrial Relays 25A GP RY 2A SCREW P NL TEST HP