G6K-2F DC12 - Relays, Contactors & Solenoids
23 ResultsCategories of Relays, Contactors & Solenoids
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mfr: G6K2FDC12 TTI: G6K-2F-DC12 Omron Electronics Availability: 3,000In StockLow Signal Relays - PCB Gullwing NoLtch 2.54 DPDT 12VDC 100mW | 3,000In Stock | 2 Form C (DPDT-NO, NC) | 12 VDC | 1 A | Non-Latching | G6K-2FDC12 G6K-2FDC12 G6K2FDC12NC G6K2FDC12 | |||